Nowoczesne grafiki na Twojej ścianie - www.conceptwall.pl - tel. 504-716-100

|  O CONCEPTWALL   |   REGULAMIN   |   JAK ZAMAWIAĆ   |   KONTAKT  |
odzielenie fototapet
obraz

  KATEGORIE FOTOTAPET

  obraz

  NAJBARDZIEJ POPULARNE FOTOTAPETY

odzielenie fototapet
obraz

  PRZED ZAKUPEM

obraz

  CZĘSTO WYSZUKIWANE

obraz

  PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie prezentowane na stronie fototapety to autorskie grafiki będące własnością conceptwall. Kopiowanie, rozprzestrzenianie, drukowanie oraz publikacja w jakiejkolwiek formie do celów komercyjnych i prywatnych bez zgody właściciela jest zabroniona.

obraz

   DOSTAWADostawa produktów dostępna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Produkty sklepu conceptwall.pl wysyłane są na adres klienta przesyłką kurierską. Na czas wysyłki zabezpieczane są specjalnymi tubami pakowymi oraz folią bąbelkową.

Koszt przesyłki kurierskiej wynosi 35 zł.

Przy zamówieniach powyżej 1000 zł DOSTAWA GRATIS!!

Po przyjęciu zamówienia, zespół conceptwall.pl natychmiast przystępuje do jego realizacji. Średni czas oczekiwania na produkt od tego momentu wynosi 6-7 dni roboczych, maks. 14 dni. W między czasie wysyłane są na bieżąco informacje drogą e-mailową na temat etapów realizacji zamówienia.

Uwaga!

Po dostarczeniu przesyłki przez przewoźnika prosimy o sprawdzenie przed jej odbiorem w obecności kuriera, czy przesyłka nie jest uszkodzona, a jej zawartość jest zgodna z Twoim zamówieniem. Jeżeli przesyłka została uszkodzona kurier ma obowiązek protokolarnie ustalić stan przesyłki oraz okoliczności szkody.

odzielenie fototapet

polityka prywatności                                                    Opracowanie CONCEPTWALL - NOWOCZESNE, GRAFICZNE FOTOTAPETY DO WNĘTRZ. Prawa autorskie zastrzeżone. www.conceptwall.pl