Nowoczesne grafiki na Twojej ścianie - www.conceptwall.pl - tel. 504-716-100

|  O CONCEPTWALL   |   REGULAMIN   |   JAK ZAMAWIAĆ   |   KONTAKT  |
odzielenie fototapet
obraz

  KATEGORIE FOTOTAPET

  obraz

  NAJBARDZIEJ POPULARNE FOTOTAPETY

odzielenie fototapet
obraz

  PRZED ZAKUPEM

obraz

  CZĘSTO WYSZUKIWANE

obraz

  PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie prezentowane na stronie fototapety to autorskie grafiki będące własnością conceptwall. Kopiowanie, rozprzestrzenianie, drukowanie oraz publikacja w jakiejkolwiek formie do celów komercyjnych i prywatnych bez zgody właściciela jest zabroniona.

obraz

   JAK ZAMAWIAĆ

Jak zamówić fototapetę?

Min. ilość zamówienia to 1 m2. Złożenie zamówienia w naszym sklepie jest bardzo proste. Wystarczy kilka kroków:

1) Wybierz fototapetę - przejrzyj ofertę dostępną w naszym sklepie i wybierz interesujący Cię produkt klikając w pole "KOSZYK".

2) Zostaniesz przekierowany na stronę z poniższymi informacjami:

- telefon oraz e-mail sklepu conceptwall.pl , gdzie można składać zamówienia,

- dane techniczne oraz teleadresowe, które powinieneś podać przy składaniu zamówienia.


WAŻNE! -przy podawaniu danych technicznych:

obraz Wybierz rodzaj materiału fototapety- mamy do wyboru kilka rodzajów z różnymi właściwościami, o których przeczytasz tutaj o fototapetach.

obraz Podaj dokładne wymiary fragmentu ściany, na którym planujesz umieścić fototapetę np. wysokość 210,5 cm/ szerokość 150,5 cm .

obraz Przy mierzeniu weź pod uwagę ewentualne nierówności ściany. Na wszelki wypadek sprawdź wymiary w kilku miejscach.

obraz Jeżeli wymiary fototapety są większe niż szerokość materiału, z której będzie wykonana. Twoja fototapeta będzie się składać z kilku równych elementów.

3) Po otrzymaniu e-maila lub telefonu z Twoim zamówieniem sklep conceptwall.pl potwierdzi otrzymane zamówienie poprzez przesłanie wiadomości z podsumowaniem oraz propozycją graficzną wybranej przez Ciebie fototapety.


4) Jeśli wszystkie informacje będą prawidłowe i zaakceptujesz graficzną propozycję wykadrowania fototapety, należy dokonać przedpłaty na konto sklepu conceptwall.pl w ciągu maks. 7 dni roboczych od otrzymania powyższej wiadomości, w celu rozpoczęcia jak najszybszej realizacji zamówienia.

Konto bankowe, na które należy dokonać wpłaty za zamówienie:

ING BANK ŚLĄSKI 61 1050 1621 1000 0090 9096 8976


5) Po zaksięgowaniu płatności, zespół conceptwall.pl natychmiast przystępuje do realizacji zamówienia. Średni czas oczekiwania na produkt od tego momentu, wynosi 6-7 dni roboczych. W między czasie będziesz na bieżąco informowany e-mailem na temat etapów realizacji Twojego zamówienia.


Serdecznie zapraszamy do składania zamówień,

Zespół conceptwall.pl

odzielenie fototapet

polityka prywatności                                                    Opracowanie CONCEPTWALL - NOWOCZESNE, GRAFICZNE FOTOTAPETY DO WNĘTRZ. Prawa autorskie zastrzeżone. www.conceptwall.pl